Shop Mobile More Submit  Join Login
hwwn fanart by Maczer hwwn fanart by Maczer
Nie jestem pewny od której strony zacząć. Wypadałoby od materiału źródłowego a zatem coś o samym komiksie.

:iconheywhichwaynow: Hey, which way now? Autorstwa :iconodadjian: To komiks którego fabuła z pewnością nie należy do patetycznych. Przedstawia w zasadzie wycinki z życia trójki nastoletnich muzyków oraz ludzi z bliskiego im otoczenia. Ich przeżycia są dość zwyczajne ale właśnie ta zwyczajność, jak i wynikająca z niej wiarygodność wraz z barwnymi charakterami bohaterów, powoduje, że czyta się komiks nad wyraz przyjemnie.

Mocną stroną HWWN?! jest również oprawa graficzna która rozwija się wraz z komiksem z ponadprzeciętnej do niesamowicie przyjemnej oczom.

O samym rysunku i własnej refleksji... czyli parę jeszcze słów do adresata (adresatki, o ile się odmienia)
Z wszystkich występujących do tej pory osób tylko jedną można bez najmniejszych wątpliwości uznać za negatywną i do cna przesiąkniętą takimiż wartościami. Anita, bo o niej mowa, to utożsamienie egocentryzmu, braku zasad moralnych i ... coż... czerpania z życia tego na co ma się ochotę. Tak. Zaczynam powoli sam sobie zaprzeczać gdyż odwaga do takiego właśnie działania jest paradoksalnie rzeczą bardzo pozytywną i w pewnym stopniu wartą nauczenia się.
Mało tego, uważam, że ludzie jej pokroju są bardzo potrzebni i wartościowi dla swojego otoczenia. Można jej nie lubić za charakter ale kto w koncu lepiej zorganizuje imprezę, niż ktoś kto potrafi trzymać wszystkich na krótkiej smyczy? =]

Sam rysunek miał być ładniejszy. Tj pokolorowany. Ale z braku być może ambicji został w wersji czarno białej. Trochę pustej, z nie wyczyszczoną kreską a nawet błędami anatomicznymi. Sorry. Po prostu nie umiem rysować ;]

Either way, komiks bardzo polecam!
Add a Comment:
 
:iconelaraczyk:
ElaRaczyk Featured By Owner Dec 29, 2011  Professional General Artist
Jesteś chyba jedyną osobą, która lubi Anitę xD Chociaż nie wiem czy ją lubisz, skoro twierdzisz, że jest zła i przesiąknięta samymi negatywnymi cechami :D Faktycznie ona by wszystkich trzymała w ryzach i pewnie taka impreza byłaby zaplanowana od dechy do dechy, ale nie wiem czy chciałabym się akurat z nią bawić xD
Poza tym jest też Mordziaty, czyli drugoplanowe postaci też są zauważane :D
Cieszę się z tego fanartu, zawsze lubię dostawać takie rzeczy, bo to miłe jak ktoś narysuje moją postać i dodatkowo taka reklama ^.^ Dziękuję!
Reply
:iconmaczer:
Maczer Featured By Owner Jan 6, 2012
Tak, stwierdzenie, że ją lubię jest trochę ponad miarę. Zauważam tylko, że w otoczeniu osób im podobnych zawsze coś się jednak dzieje i jest to zazwyczaj z korzyścią dla tegoż. Przynajmniej do czasu kiedy nie pojawi się konflikt interesów.
A ten Mordziaty to chyba jeszcze bardziej zapomniana (choć to nie najlepsze określenie) postać niż Anita. Znalazłem go zupełnie przypadkiem szukając referencji do wyglądu tej 'złej' dziewczyny ;] A w sumie sympatyzuję z nim bo znam paru ludzi jego pokroju. Wszystko robią po swojemu, w swoim tępie, i choroba, pewnie zarabiają więcej niż ja :rofl: Radzą sobie.
Zabrzmi jak masło maślane ale cieszę się na twoje Cieszenie się~!
Reply
:iconousagio:
oUSAGIo Featured By Owner Dec 27, 2011
wiedziałam ,że gdzieś już widziałam tego chłopaka z głośnikiem ;D a to z HWWN :D
Reply
:iconmaczer:
Maczer Featured By Owner Dec 27, 2011
Noo.. dałem się wrkęcić jak widać ;]
Reply
Add a Comment:
 
×Details

Submitted on
December 26, 2011
Image Size
280 KB
Resolution
877×620
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
506
Favourites
3 (who?)
Comments
4
Downloads
3
×